Dessa tider är banan bokad för grupper. Tabellen uppdateras efterhand vid nya bokningar.

ÅR 2018

April

Vem Datum Tid
Motorsportdagen                             28.4.2018 12:00-15:00
     

 

Maj

Vem Datum Tid
ÅMK sektionskamp 3.5.2018 19:00-21:00
SMC / Landskapsregeringen 6.5.2018 Hela dagen
Ronny Karlsson 7.5.2018 18:00-19:00
Njutånger skola åk 6 (SRÄ) 11.5.2018 14:00-15:00
Höjdens skola 14.5.2018 16:00-18:00
Strax Kommunikation 17.5.2018 16:00-18:00
ÅMK Kartingskola 17.5.2018 18:00-21:00
Kalmers 19.5.2018 17:00-19:00
Auvaisten koulu 21.5.2018 13:30-14:30
Filip Helander 22.5.2018 14:00-15:00
Opintiet Oy 22.5.2018 16:00-17:00
Lotta Helenius 22.5.2018 19:00-20:00
Hammarlands FBK 23.5.2018 19:00-20:00
Ålands Yrkesgymnasium 28.5.2018 12:30-14:30
Ekenäs Högstadie 9B (VL) 28.5.2018 18:30-20:30
Fritids- och Kulturnämnden i Föglö 29.5.2018 16:00-17:00
Ekenäs Högstadie 9B (VL) 29.5.2018 19:30-20:30
Crosskey Banking Solutions 31.5.2018 17:00-18:00
ÅMK Kartingskola 31.5.2018 18:00-21:00

 

Juni

Vem Datum Tid
TFiF-DiFF-Bryggan                           4.6.2018 17:00-18:00
Onninen oy 7.6.2018 16:30-17:30
Karting ÅM #1 7.6.2018 18:00-21:00
Ålands Skogsindustrier 8.6.2018 16:00-18:00
Kim Jacobsen 9.6.2018 12:00-13:00
LuFBK 11.6.2018 19:00-20:00
Ålands Företagsbyrå 13.6.2018 17:00-18:00
Ålandsbanken 13.6.2018 18:00-20:00
Helsingfors IFK 15.6.2018 12:00-13:00
Ålands Elandelslag 15.6.2018 16:30-18:30
Joakim Järvinen 21.6.2018 12:00-13:00
Karting ÅM #2 26.6.2018 18:00-21:00
Select 27.6.2018 16:00-17:00
USM r.f 27.6.2018 18:30-20:30
Crosskey 28.6.2018 16.00-17.00
Allbygg Ab 29.6.2018 15:00-17:00
Kasper Granlund 30.6.2018 13:00-14:00
Mirza Salkic 30.6.2018 16.00-16.30

 

Juli

Vem Datum Tid
David Holmberg 7.7.2018 13:00-14:00
Stefan Karlsson 13.7.2018 11:00-12:00
Glenn Ahlfors 14.7.2018 14:00-15:00
Emelie Westerlund 15.7.2018 16:00-16:30
Anton Edin 16.7.2018 14:00-14:30
Magnus Lindqvist 18.7.2018 18:00-18:30
Ken Björling 20.7.2018 12:00-13:00

 

Augusti

Vem Datum Tid
Karting ÅM #3 2.8.2018 18:00-21:00
Gina Wikström 4.8.2018 16:00-16:30
Karting ÅM #4 7.8.2018 18:00-21:00
Eckerölinjen 8.8.2018 19:00-20:30
Simon Juslin 18.8.2018 10:00-12:00
Karting ÅM #5 21.8.2018 18:00-21:00
Keskustan koulu (ÅR)                    23.8.2018 16:00-18:00
Inficon 25.8.2018 15:30-16:30
Kaivolan koulu (ÅR) 29.8.2018 10:00-12:00

 

September

Vem Datum Tid
Axonaskolan åk 9   (SRÄ)           5.9.2018 10:00-11:00